Czy wiesz, że orgazm jest zdrowy?

Orgazm wytwarza zastrzyk mieszanki substancji neurochemicznych, (w tym oksytocyny, noradrenaliny, wazopresyny, prolaktyny i serotoniny) i dzięki temu doskonale wpływa na ogólny stan zdrowia.

Sprawia też, że z organizmu wypłukuje się kortyzol, który jest hormonem stresu, pobudza układ odpornościowy, a także ułatwia i polepsza sen i jest naturalnym środkiem przeciwbólowym.

Orgazm może mieć również długotrwały wpływ na twoje ciało - a nawet uratować ci życie. Kilka lat temu przebadano dużą grupę kobiet, które miały co najmniej dwa orgazmy w tygodniu, okazało się, że były o 30% mniej narażone na rozwój choroby serca w porównaniu z kobietami, które nie tego orgazmu nie miały.

Regularne orgazmy mogą również pomóc ci wspaniale wyglądać, polepszyć Twoje ogólne samopoczucie i samoocenę, a także czuć się po prostu świetnie.

Wiele drogich suplementów przeciwstarzeniowych, które przyjmujemy w celu utrzymania młodzieńczego blasku, zawiera hormon DHEA (hormon młodości). Po orgazmie poziom DHEA w krwiobiegu zwiększa się pięciokrotnie, co pomaga długotrwale poprawić cerę.

Intensywnie czyli dobrze

Istnieją różne sposoby na zwiększenie intensywności i przyjemności orgazmu, niezależnie od tego, czy jesteś sama, czy z partnerem. Jeśli twoją preferencją jest stymulacja łechtaczki, spróbuj kilku pozycji, w których łechtaczka jest stymulowana przez ciało partnera lub jesteś w stanie dotrzeć do łechtaczki za pomocą wibratora lub rąk.

Dbanie o ogólny stan zdrowia może również sprawić, że twoje orgazmy będą jeszcze bardziej niesamowite, zwłaszcza jeśli chodzi o dno miednicy. Dobrze ukrwione i rozluźnione poprzez orgazmy dno miednicy wpływa nie tylko na zwiększenie przyjemności seksualnej ale też mimowolne skurcze mięśni spowodują ich wzmocnienie i doskonały trening.

Jak relaksować swoje dno miednicy - zapraszamy do https://pelvicashop.pl/kategoria-produktu/relaksacja-miesni-dna-miednicy/

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej