Łechtaczka - kobiecy GPS

Łechtaczka - Mityczna część kobiecego ciała, której siła, cel, a czasem nawet lokalizacja, wciąż wydaje się tajemnicza dla części kobiet i mężczyzn. W Pelvica staramy się pomagać kobietom lepiej zrozumieć ich ciała - a jeśli możemy pomóc niektórym z Was w lepszym uzyskaniu orgazmu, to jest to bonus, który dodatkowo nas motywuje do pracy. Więc usiądź wygodnie, zapal świecę i poczytaj czym jest łechtaczka.

Kobiecy GPS 

Po pierwsze, upewnijmy się, że wiemy, czym jest i gdzie się znajduje kobieca łechtaczka. Być może  wiesz dobrze (mamy nadzieję, że tak jest w Twoim przypadku), gdzie jest i jesteś z nią zaprzyjaźniona.

Poniżej kilka informacji teoretycznych dla tych, które nie są do końca pewne czy wiedzą wszystko.

Łechtaczka żołędziowa to maleńki kawałek skóry w kształcie guzika, który można znaleźć tuż nad otworem pochwy i cewką moczową. Tam można zobaczyć kaptur łechtaczki, który powstaje na połączeniu dwóch stron warg sromowych. Kaptury łechtaczkowe różnią się wielkością i kształtem u każdej kobiety - żadna nie jest taka sama!

Wiele osób uważa, że ​​jest to początek i koniec historii anatomicznej łechtaczki, ale są w błędzie. Łechtaczka rozciąga się wewnętrznie, z odnogami sięgającymi nawet do 9 cm - jest niezwykle ważna i może być stymulowana przez penetrację. Łechtaczka pęcznieje podczas stymulacji i podniecenia seksualnego, ponieważ składa się z tkanki erekcji. Wewnątrz pochwy podniecenie seksualne może zwiększyć zarówno nawilżenie, jak i uczucie.

Łechtaczka jest najbardziej wrażliwą strefą erogenną kobiecego ciała, posiada blisko 8000 zakończeń nerwowych i jest jedyną częścią ludzkiego ciała, której jedynym celem jest dawanie przyjemności. Jako najbardziej wrażliwa część kobiecego ciała jest nierozerwalnie związana z kobiecą przyjemnością - prawie 80% kobiet twierdzi, że wymaga stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć orgazm.

Nawet kobiety, które preferują orgazmy pochwowe, mogą czerpać korzyści przyjemności osiąganej przez wrażliwą łechtaczkę. Niektórzy badacze uważają, że punkt G jest w rzeczywistości miejscem, gdzie odnogi łechtaczki wewnętrznej stykają się z przednią ścianą pochwy.

Twój partner może na wiele sposobów pobudzić obszar zewnętrzny, zarówno podczas stosunku, jak i gry wstępnej - od wibratorów łechtaczki i seksu oralnego po palce i każdą inną część ciała. Ogranicza Was jedynie fantazja!

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej