Self-love – metoda na zwiększenie siły orgazmu?

Zacznijmy od nazwy....

Self-love to piękne określenie na dawanie sobie miłości. W języku polskim mamy określenie brzmiące twardo i rzeczowo jak: masturbacja lub wręcz wprawiające Cię od początku w poczucie winy takie jak: samogwałt. Brrr.... Pozwólcie więc, że będziemy posługiwać się wersją angielską, która jest dla nas dużo ładniej brzmiąca niż jej polskie odpowiedniki.

Ogarnij swoją wewnętrzną siłę i ucz się swojego ciała. A mowa jest o akceptacji swojego ciała, kochaniu go oraz sprawianiu mu przyjemności.

Kobiety chcące czuć się sexy muszą zacząć od swojego środka. Zapomnij o satynowej bieliźnie i wysokich obcasach, pewność siebie i poczucie komfortu w Twojej głowie i Twoim ciele to miejsca, od których musisz zacząć. Kiedy rozmawiamy z innymi o seksie, skupiamy się raczej na praktycznych aspektach niż przyjemności, dlatego podróż kobiety do orgazmu polega na odkrywaniu samej siebie, metodą prób i błędów. Eksperymentowanie może być zabawne i satysfakcjonujące, ale aby czuć się pewnie w swoim ciele, musisz poznać siebie.

W Pelvica staramy się zachęcić kobiety do ćwiczeń mięśni dna miednicy, przez takie treningi kobiety na całym świecie poznają swoje ciała, ich reakcje, siłę i budowę. Poprzez łączenie się z najbardziej intymną grupą swoich mięśni, sprawiają, że ćwiczenia dna miednicy są łatwe i przyjemne.

Nauka połączona z przyjemnością

Jeśli chodzi o seks, ćwiczenia dna miednicy zwiększają siłę mięśni, zwiększają odczuwanie i poprawiają przepływ krwi do pochwy, co z kolei pomaga kontrolować te mięśnie i doświadczać silniejszego orgazmu. Badania wykazały, że kobiety o silniejszym dnie miednicy mają bardziej intensywne i długotrwałe orgazmy. To dlatego, że to mięśnie dna miednicy kurczą się podczas szczytowania. Po prostu wzmocnij dno miednicy, a wzmocnisz swoje orgazmy. I nie zapominajmy, że badania wykazały również, że trening ćwiczeń dna miednicy doprowadza do większego pożądania seksualnego, pobudzenia, nawilżenia i ogólnej satysfakcji seksualnej!

Czas z własnym ciałem jest o wiele bardziej ekscytujący

Jeśli wizja oszałamiającego orgazmu Ci nie wystarczy, pamiętaj też o innych zaletach takich treningów w tym o wzmocnieniu mięśni głębokich, kontroli pęcherza oraz utrzymaniu narządów. Chcemy Cię przekonać, że przyjemność seksualna powinna być na szczycie twojej listy miłości własnej więc nie szukaj wymówki tylko zarezerwuj pięć minut, trzy razy w tygodniu dla siebie. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zobaczyć wyniki w ciągu zaledwie czterech tygodni. Sprawdź sama!

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej