Singapurski pocałunek czyli podwójna korzyść z treningu mięśni kegla

Singapurski pocałunek, zwany techniką kabazza, nie jest tak naprawdę pocałunkiem, ale jego zastosowanie każdego mężczyznę doprowadzi do ekstazy, będąc równocześnie niezwykle ekscytujący również dla kobiety...


Singapurski pocałunek to technika polegająca na doprowadzaniu mężczyzny do orgazmu wyłącznie skurczami mięśni pochwy. 

Stroną aktywną jest kobieta, to ona decyduje jak będzie posługiwać się swoja waginą, jakie manewry nią wykona a na końcu jaki wspólnie z partnerem osiągną orgazm. Tę technikę, wywodzącą się z Indii, od wieków doskonale znają i praktykują prostytutki na Dalekim Wschodzie.

Kobieta, obdarzająca swego partnera singapurskim pocałunkiem jest bardzo pożądaną kochanką. I nie mówimy tu o mężczyznach, którzy lubią podczas aktu nie wykonywać żadnego ruchu. To doskonała technika dla oboga partnerów. 

Kobieta podczas tego pocałunku ćwiczy swoją pochwę by mieć coraz więcej orgazmów i aby każdy z nich był intensywniejszy od poprzedniego.

Uaktywnia też zupełnie nowe strefy erogenne o których wcześniej nie miała pojęcia. Jeśli chodzi o mężczyzn, zwieracz cewki umożliwia ściskanie podstawy penisa, wydłużanie erekcji, kontrolowanie jej i może wzmagać jej intensywność. Stymulowane mięśnie unoszą penisa, zaciskają go i wzmagają stymulację, a krew nie odpływa tak łatwo z zaciśniętego penisa. To dowód, że singapurski pocałunek jest cudowną techniką i dla niej, i dla niego.

Dlaczego warto się tego nauczyć?

Dobrze wyćwiczony mięsień łonowo-guziczny to lepszy seks, łatwiejszy poród, szybszy powrót do formy po porodzie, a także duża szansa na to, że w przyszłości nie pojawią się takie zdrowotne problemy jak nietrzymanie moczu, wypadanie macicy czy wypadanie pęcherza.

Ćwiczenia tych mięśni znacznie poprawiają jakość życia seksualnego. Im słabsze są mięśnie dna miednicy, tym trudniej partnerom odczuwać siebie, a kobiecie osiągnąć orgazm. Natomiast dobrze napięte oraz sprawne mięśnie pochwy i krocza zdecydowanie zwiększają doznania seksualne u obojga partnerów.

Singapurski pocałunek: poziom zaawansowany, który Ty też możesz osiągnąć.

Co prawda nie jest to prosta sprawa, ale do opanowania. W niektórych krajach powstają nawet specjalne szkoły nauki kabazza. W Chinach do gimnastyki mięśnia Kegla i stymulowania energii seksualnej używano jaj z nefrytu. Dzisiaj stosujemy częściej kulki z tworzyw sztucznych, np. pokryte lateksem, a nawet metalowe. Najbezpieczniejsze są te zrobione ze 100-procentowego hipoalergicznego silikonu medycznego.

Pracę nad treningiem mięśni dna miednicy należy rozpocząć jak najwcześniej, gdyż na pierwsze efekty trzeba czekać co najmniej kilka miesięcy.

Taki poziom zaawansowania nie osiągniesz bez pomocy odpowiedniego sprzętu - więcej o akcesoriach znajdziesz na pelvicashop.pl

Warto jednak poświecić temu kilka do kilkunastu minut dziennie ponieważ nauka właściwej pracy mięśni już na początku współżycia, znacznie ułatwi powrót do ćwiczeń w czasie ciąży i po porodzie.


Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas

Zadzwoń

+48 696 022 121

opłata zgodna z taryfą operatora

Zamknij

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.


Serwis www.pelvica.pl i jego zawartość są chronione przez prawo. Więcej na ten temat znajdziesz w nocie prawnej